ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ»

Курси перукарів в Києві


Курси перукарів в Києві

Хороша акуратна зачіска багато говорить про людину. Тому люди так сильно прагнуть знайти хорошого перукаря. Якщо ж ваша мрія навчитися робити красиві стрижки та укладки та нести у світ красу і стиль – тоді вам потрібно до нас, на курси перукарів в Києві.

Ми спеціально формуємо нашу програму на симбіозі знань, умінь і навичок.
Чому ми вас навчимо?
Знання про структуру волосся, про особливості волосяного покриву самого різного типу.
Навчання методам лікування та відновлення волосся.
Фарбування волосся.
Завивка, в тому числі хімічна і біохімічна.
Укладання.
Плетіння кіс.
Стрижки чоловічі та жіночі.
Особливості дитячих стрижок.
І багато іншого.

Не секрет, що в перукарському мистецтві дуже багато секретів, ми обіцяємо, що під час проходження навчання у нас, ми їх всіх розкриємо і навчимо вас, як стати майстром- творцем. Професійне навчання досягається також залученням до освітнього процесу кращих майстрів своєї справи. Лекції будуть читати майстри, які багато чого досягли в своїй справі. Практику ми будемо проводити не тільки на базі центру, але у фешенебельних салонах краси міста. Базова програма нашого курсу здатна повністю надати вам необхідні знання для початку роботи. Інтенсивні заняття допоможуть вам у подальшому швидко влаштуватися на роботу і відразу ж приступити до виконання навіть самих складних завдань. Після наших занять ви легко зможете створювати вечірні та весільні образи.

Чому слід вибрати наші курси перукарів?

Курси перукаря в Києві, які ми вам пропонуємо відвідати є найбільш якісними на сучасному ринку навчання в нашій країні. Всі заняття з перукарського мистецтва мають ліцензію і проводяться за затвердженими державними програмами. Крім того, до наших переваг слід також віднести:

Гнучкий графік – заняття в робочі дні, вихідні або індивідуальний режим навчання – все це можливо. Наприклад, якщо ви бажаєте отримати ще одну професію, не кидаючи передчасно основного місця роботи – ласкаво просимо, ми допоможемо підібрати графік занять, що  ідеально вам підходить.
Після закінчення ви отримаєте диплом міжнародного зразка.
Можливе навчання з нуля.
Навчальні програми проходять постійну переатестацію.
Набуття нової професії не займе багато часу.
Допомагаємо з працевлаштуванням.
Практика проходить в елітних салонах краси.
Можливість участі у виставках і конкурсах.
Досвідчений штат викладачів до ваших послуг.
Вартість навчання доступна всім громадянам.
Немає обмеження у віці та соціальному становищі.

Наші курси перукарів в Києві вже дали Україні безліч чудових фахівців, які несуть красу і стиль. Слід визнати, що такого класу платні курси вже давно стали відмінною альтернативу тривалого, і дуже часто марного, навчання в коледжах. Програма побудована так, щоб дати якомога більше знань і практично миттєво перевести їх у стадію вмінь на практиці, потім протягом декількох занять відшліфувати до навичок. Ми намагаємося не перевантажувати студентів зайвою інформацією, і залишаємо тільки найбільш потрібну і корисну для роботи. Ще один важливий пункт, для чого потрібно пройти наші курси – це формування звички постійно вчитися, розвиватися, освоювати нові горизонти.

Як потрапити на заняття?

Якщо ви оцінили ціну наших курсів, розумієте як це недорого для такого якісного навчання і хочете у нас стати справжнім творцем-професіоналом у перукарській справі , вам потрібно зателефонувати нам за телефонами ,які ви бачите на сайті, або прийти за вказаною адресою.

Програма навчального курсу “Перукар-універсал”.

1. Введення. Санітарія і гігєна. Інструменти, матеріали та обладнання. Все про волосся.

2. Стрижка волосся:

 •  Загальні відомості про стрижку;
 •  Види стрижок: контрастна, неконтрастна;
 •  Фасони стрижок. Зони волосяного покрову голови;
 •  Операції стрижки: зведення волосся нанівець, філіровка, окантовка, стрижка на «пальцях», градуювання;
 •  Стрижка волосся машинкою. Окантування;
 •  Чоловічі стрижки: технологія виконання класичних стрижок «Канадка», «Бокс», «Англійська», «Напівбокс», «Полька»;
 •  Жіночі стрижки: «Російська», проста, коротка, «Класичне каре», «Каскад».
 • Дитячі стрижки. Особливості виконання дитячих стрижок: машинкою, на гребінці;

3. Укладання волосся:

 •  Елементи зачіски ( хвиля, пробор, крон, локон);
 •  Структурні засоби для укладання волосся;
 •  Правила укладки холодним способом;
 •  Технологія начісування і типування волосся;
 •  Зачіска із застосуванням бігудів  горизонтальним та вертикальним методом;
 •  Укладання волосся феном за класичною технологією;

4. Завивка волосся гарячим способом:

 •  Завивання локонів горизонтальним способом;
 •  Завивання локонів електрощипцями;

5. Хімічна завивка волосся:

 •  Класична технологія хімічної завивки;
 •  Види хімічних завивок;
 •  Нейтралізація;
 •  Догляд за волоссям після завивки.

6. Фарбування волосся:

 •  Особливості використання барвників різних груп;
 •  Фарбування волосся знебарвлюючими барвниками;
 •  Технологія фарбування;
 •  Способи приготування освітлювальних розчинів, фарбування сивого волосся;
 •  Фарбування волосся тон у тон барвниками різних груп;
 •  Технологія фарбування волосся хімічними барвниками, фізичними та природними;
 •  Залежність інтенсивності відтінку від кольору та структури волосся, термін витримки.
читати далі

C 2000-го року ми допомогли тисячам студентів реалізувати свій потенціал, знайти себе в сфері перукарського мистецтва. Ми, одні з небагатьох, хто видає свідоцтво та сертифікат державного підприємства! Спеціальність ліцензована.

Завдяки високим вимогам до педагогічному складу, ліцензійним програмам навчання, а також великій кількості практичних занять - ви отримаєте максимум знань і навичок.

Головний показник якості освіти - успіхи наших студентів! Ми пишаємося нашими випускниками, які завойовують призові місця на конкурсах перукарського мистецтва, відкривають власні салони і перукарні, а так само викладають перукарське мистецтво в інших навчальних закладах.

Серед наших випускників курсів перукарів: Олена Бутікова - викладач перукарського мистецтва навчального центру «NATEO». Двічі Чемпіон України з перукарського мистецтва, Чернишенко Олена - Викладач перукарського мистецтва в УЦ «КАФО», Чемпіон України з перукарського мистецтва 2014 р Костенко Анна - викладач навчального центру «Партнер-плюс», Залевська Наталія - ​​викладач в центрі по навчанню та працевлаштуванню «Лідер». Анастасія Чорногорець - відомий київський перукар-стиліст. «Обличчя» салону CUTME Studio. Переможець численних конкурсів перукарського мистецтва. Халявина Наталія - ​​викладач УЦ «Анастасія». І багато-багато інших.

За час роботи у навчального закладу з'явилися авторські освітні методики, власні досягнення і традиції. І все це в допомогу студентам - майбутнім професіоналам і творцям краси і здоров'я! Приєднуйся до нас! Ми готуємо справжніх фахівців перукарського мистецтва.

ЗАЦІКАВИЛА ПРОГРАМА?

Термін навчання: 3 місяці.

Вартість курсу 6000 грн. (можлива поетапна оплата).

Форми навчання: Денна — 2 рази на тиждень з 10:00-15:00, Вихідного дня - субота з 10:00— 16:00.

Свідоцтво та сертифікат державного підприємства. Міжнародний сертифікат.

ЧОМУ обирають ПРОГРАМУ
Інститут підготовки кадрів промисловості

Переваги

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі, майстри міжнародного класу з багаторічним досвідом практичної роботи в державних та приватних закладах України і Європи, які постійно беруть участь у регіональних конкурсах!

Переваги

Для слухачів курсів створенні сприятливі умови. Навчальні аудиторії та спеціальні майстерні обладнані всім необхідним сучасним обладнанням та інвентарем! Студентів забезпечують методичними матеріалами та сучасною літературою. Є відео та аудіотехніка тощо.

Переваги

Наш інститут працює багато років в сфері перукарського мистецтва й користується великим попитом роботодавців на наших випускників, тому ми маємо свою базу вакансій від діючих салонів, якими можуть скористатися наші випускники після закінчення курсів для подальшого працевлаштування.

Переваги

Після навчання видається свідоцтво та сертифікат державного підприємсява! Спеціальність ЛІЦЕНЗОВАНА (Ліцензія МОНУ серія АЕ № 636166 від 10.02.2015 року) Доступні ціни, поетапна оплата.

Переваги

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі, майстри міжнародного класу з багаторічним досвідом практичної роботи в державних та приватних закладах України і Європи, які постійно беруть участь у регіональних конкурсах!