ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ»

Курс Риторики

Курси риторики в Києві

Можна бути генієм і винаходити чудові речі, можна багато знати і багато створювати прекрасних проектів, але це все буде невидимим, без красивої презентації своїх талантів. Курси ораторської майстерності це те, що потрібно будь-якій людині, яка хоче донести до оточуючих свої ідеї, якому важливо нести в світ істину і красу. курси риторики

Чому ми будемо вас вчити? Курси риторики.

Наші заняття відмінно підійдуть вченим і винахідникам, бізнесменам і політикам, коуч і розробникам своїх авторських програм навчання, тренінгів і так далі. Під час проходження курсу ви дізнаєтеся: ( курси риторики )

Тонкощі ораторського мистецтва, ті невеликі на перший погляд секрети, які допомагали людям вести за собою народи всього лише силою слова.курси ритори
Основи психології натовпу – скупчення людей, як давно помітили вчені, часто схильне проявляти реакції відмінні від індивідуальних, ми розповімо вам як можна стежити за реакцією груп людей, як потрібно на них реагувати, і як натовпом можна управляти, спрямовуючи його силу на благо суспільству.

Ви дізнаєтеся про історію риторики як науки, ми поговоримо про найбільші ораторах давнини і сучасного світу, обговоримо на прикладах мови і поведінку перед публікою відомих людей.
Ви перестанете боятися доповідей і виступів, ми поговоримо і попрактикуємось в тому, як привернути до себе глядачів, як бути на сцені впевненим і природним.
У вас буде багато практичних занять, під час яких ви пройдете справжню «школу виживання», ви навчитеся реагувати на критику і протистояти Хейтер.

Пройшовши курси риторики в Києві під нашим керівництвом ви будете себе легко відчувати перед публікою у всьому світі, навіть на балу у королеви Вікторії, при нагоді, ви зможете сказати промову, яка вразить усіх присутніх.
Без зайвої скромності заявляємо – ми кращі! Цю думку більшості наших випускників, які, завдяки нашим заняттям. побороли страх виступів і змогли стати видатними доповідачами.

Практика займає у нас близько 90% всього часу навчання, під час виступів ми створюємо атмосферу гарячої суперечки і обговорень, прищеплюючи вам спокій і вміння правильно реагувати на питання від людей самого різного штибу. Після доповідей, ми розбираємо по пунктам ваші виступи, ви зможете проаналізувати свої і чужі помилки, ми навчимося їх не повторювати і обговоримо саму правильну лінію поведінки.

Чому потрібно прийти до нас і як це зробити?

Курси ораторського майстерності в Києві на базі нашого інституту по праву вважаються найбільш гідними. Наші навчальні програми затверджуються в міністерстві, над їх створенням працюють люди, які самі досягли в риторики значних висот. На посаді викладачів ми беремо тільки тих людей, які безпосередньо мають справу з виступами і готували до доповідей відомих особистостей. Ми дуже ретельно розробляємо кожне заняття, наша мета навчити вас бути кращими в своїх доповідях і вміти донести до слухачів свої ідеї та мрії.

Після закінчення ви отримуєте диплом міжнародного зразка, але найголовніше ви вийдете від нас оратором вищого класу. Ці вміння, крім застосування в професійній діяльності обов’язково допоможуть вам у житті. Не обов’язково, що ви станете другим Сократом, але те, що наблизитися до його вмінню ведення суперечок, це точно.

Прийти до нас на навчання дуже легко – просто зателефонуйте за допомогою одного з номерів телефонів, які ви бачите на сайті і ми відповімо на будь-які ваші питання, розповімо як вчинити на наші курси і разом з вами продумаємо для вас розклад занять (від вечірніх до індивідуальних) . Ціни за навчання ви можете побачити на сайті.

Програма курсу «Риторика. Ораторське мистецтво»

1. Риторика як наука та мистецтво  курси ритори

Боротьба зі страхом перед аудиторією.

Поняття «риторика», «ораторська майстерність», «красномовство», «ритор», «оратор».

Формула успіху публічного виступу (сім законів риторики).

Основні категорії риторики (риторичний трикутник): логос, етос, пафос.

Помилки початківців-ораторів.

Причини скутості та страху перед публічними виступами.

Як упоратися зі страхом і уникнути «перегорання».

Методики зниження тривоги, емоційного напруження і спалювання адреналіну в крові. Як прийти до внутрішнього комфорту, говорити впевнено, вільно і розкуто.

Тренінг: відпрацювання технік релаксації та концентрації. Ваш виступ — самопрезентація; знайомство зі схемою самоаналізу ораторського виступу.

2. Робота с голосом та дикцією курси ритори

Дихання. Розвиток діафрагмального дихання для подальшого розвитку голосу і подолання технічних мовних труднощів (швидкий темп мови, задишка, брак повітря тощо).

Дикція. Вимова. Відпрацювання чіткості і ясності вимови звуків, слів, чистоти кожного звуку, а також слів і фраз в цілому. Робота над поганою дикцією, проковтування окремих звуків і частин слова.

Робота над голосом (постановка голосу). Розвиток голосових даних. Що таке резонатори голосу і як вони працюють. Сила і витривалість голосу.

Тренінг: постановка голосу, дихання і дикції (повністю практичне заняття).

3. Як підібрати і систематизувати матеріал для майбутнього виступу 

Фаза орієнтації. Загальна мета виступу: інформувати, надихати, переконувати, розважати, спонукати до дії …Головна думка (тема) виступи, підтема, мікротеми. Основні вимоги  до назви еми.

Фаза вибору. Підбір матеріалу. Види матеріалу в складі виступи. Схема самообмежень.

Фаза впровадження.

Тренінг: постановка голосу, дихання і дикції. Формулювання теми, загальної цільової установки виступу. Практикум для дикторів телебачення, радіо і для всіх бажаючих «Українська літературна вимова». Підготовка та розповідь сумної історії. Робота над помилками. Домашнє завдання на  підготовку структурованої мови.

4. Композиція: грамотний початок і кінець, логіка розкриття теми

Структура довгої і короткої промови.

Цілісність і послідовність виступу. Влучний вступ. Змістовна основа. Основні форми викладу матеріалу: розповідь, опис, пояснення тощо.  Яскрава  заключна частина виступу.

Коригування часу виступу.

Тренінг: робота над голосом і дикцією, знайомство з різними прикладами виступів  та їх аналіз. Словесна імпровізація. Підготовка і розповідь веселої історії. Підготовка і розповідь інформативною історії. Тренуємо лаконічність і доступність. Заняття направлено на те, щоб розвинути вміння говорити не хаотично, а структуровано і композиційно грамотно.

5.   Міміка та жести: помічники чи вороги оратора? 

Класифікація міміки і жестів оратора: види, рівні.

Кінетичні психотехніки впливу на підсвідомість: жести долоней, жести рук, руки як бар’єри, положення голови.

Зональний простір.

Тренінг: розвиток плавної жестикуляції. Голос тіла: розуміння жестів інших людей. Вправа на відпрацювання  «комунікаційних жестів». Тренуємо навик видавати потрібні цілі повідомлення. Помічати і розшифровувати мету повідомлення, що йде від інших людей. Ораторські виступи з відеозаписом та аналізом.

6. «Поетами народжуються, ораторами стають!» Словесна імпровізація 

Імпровізація, як основний жанр нашої мови.

Як говорити без допоміжних матеріалів (роздруківок)?

Що казати, коли всі слова закінчилися? Що робити, якщо всі думки раптово зникли?

Прийоми і методи «живої» мови, які виручають в ситуації «публічного зависання», коли здається, що немає що казати.

Методи імпровізації, що дозволяють не мовчати в ситуації «провалу в пам’яті» і переконливо говорити на будь-яку тему.

Відпрацьовуємо навички швидко, спонтанно, «зберігаючи обличчя» відповідати на складні питання.

Читання незнайомого тексту перед аудиторією. курси ритори

Як читати текст з листа (виступати, коли потрібно часто підглядати в текст). Розбір прийомів.  Демонстрація.

Тренінг: Відпрацювання словесної імпровізації. Відпрацювання навика зберігати спокійний стан, незважаючи на провокації групи. Тренуємо емоційну стійкість при відповідях на несподівані питання. Тренуємо навички читання незнайомого тексту — яскраво, цікаво, захоплююче …

7. Робота з важкою аудиторією

Захист від маніпуляції.

Що робити, якщо в групі одна-дві людини знаходяться в ролі «шкідливих» слухачів.

Тренуємося: зберігати свій стан, утримувати увагу доброзичливій частини групи, перетягувати увагу «шкідливих» слухачів.

Вчимося ставити запитання, відповідати на них, а також майстерно йти від відповіді.

Маніпуляції: як вони працюють, як їх використовувати і як від них захиститися.

Розбираємо структуру суперечки. Вчимося сперечатися і відстоювати свою позицію, а так само відступати. Тренуємося витримувати психологічний тиск.

Практичне заняття, на якому Ви повинні зробити презентацію, яка «зачепить» аудиторію, відповісти (або уникнути відповіді) на питання аудиторії і тренера, відстояти  свою позицію тощо.

Ведеться запис на відеокамеру, для того щоб зробити аналіз всіх помилок, зроблених під час виступу, і отримати методи їх вирішення.

8. Заключне заняття. Залік 

Підготовка та виступ з промовою на обрану тему. Запис на камеру. Корегування помилок.

читати далі

Євген Титомир вважається одним з кращих тренерів ораторського мистецтва, а його тренінг «Риторика. Ораторське мистецтво »ось вже багато років отримує виключно позитивні відгуки безпосередніх учасників. Ефективність тренінгів так само, як і його професіоналізм, багаторазово підтверджена реальними результатами його учнів. Успішний, життєрадісний, який розробив унікальну манеру ведення тренінгів, Євген проводить тренінги та консультації з ораторської майстерності, особистої ефективності, управлінських навичок з 2007 року.

Протягом своєї діяльності Євгеній розробив кілька тренінгових програм і авторських курсів. Серед них: «Маster of public speaking» для інституту риторики ім. Кеннеді; Курс «Риторика. Ораторське мистецтво"; серія навчальних семінарів з риторики в сфері ділових відносин «Ділова риторика»; серія навчальних тренінгів для екскурсоводів-гідів, адміністраторів салонів, ресторанів і готелів; навчальний курс «Ораторське мистецтво для школярів і абітурієнтів».

Курси риторики проходять в Інституті вже більше 8 років. За цей час ми відпрацювали, до дрібниць, навчальну програму і знайшли найкращого тренера по риторики і ораторського мистецтва - Євгенія Тітоміра

Ми відмовилися від довгих лекцій, так як переконалися на власному досвіді, щоб навчитися красиво говорити і не боятися аудиторії можна тільки постійно виступаючи. Наш девіз 90% практики - 100% результат!

ЗАЦІКАВИЛА ПРОГРАМА?

Вартість курсу - 2500 грн. за весь курс.

Термін навчання: 1 місяць (4 тижні)

Графік навчання: група вихідного дня, 1 раз на тиждень, з 10:00 до 14:00 вечірня група, 2 рази на тиждень, 19:00-21:00

Сертифікат державного підприємства.

ЧОМУ обирають ПРОГРАМУ
Інститут підготовки кадрів промисловості

Переваги

Ми відмовилися від довгих лекцій, так як переконалися на власному досвіді, щоб навчитися красиво говорити і не боятися аудиторії можна лише постійно виступаючи. • 90% практики (на кожному занятті ви виступаєте і займаєтесь відпрацюванням навичок, які Ви зможете використовувати вже на наступний день у реальному житті); • 10% теорії (демонстрація навичок, основних законів риторики, обговорення виступів, відповіді на запитання і тощо).

Переваги

Наша програма розроблена на основі наукових досліджень в області ораторської майстерності та враховує багаторічний досвід викладачів курсу, для того щоб ВИ отримали бажаний реальний результат після проходження наших курсів риторики. На тренінгу учасники отримують не просто хаотичний набір прийомів, а й цілісну систему відпрацьованих на практиці знань та умінь.

Переваги

Тренер — професіонал, який поділиться з Вами особистим досвідом і знаннями, що дозволить отримати значно вищий результат. Відеозйомка. Як показує практика, саме після того як учасники курсу бачать себе на екрані, якісно змінюється стиль виступу. Тренера під час занять індивідуально працюють з кожним слухачем залежно від його цілей та завдань.

Переваги

Взаємодія між учасниками — Ви знайдете в інших свої недоліки, і це допоможе побачити себе зі сторони та виправити свої власні помилки. На кожному занятті учасники отримують авторський роздатковий матеріал. До кінця курсу у кожного на руках збирається добірка із завданнями, прикладами і вправами для самостійного удосконалення необхідних навичок.

Переваги

Ми відмовилися від довгих лекцій, так як переконалися на власному досвіді, щоб навчитися красиво говорити і не боятися аудиторії можна лише постійно виступаючи. • 90% практики (на кожному занятті ви виступаєте і займаєтесь відпрацюванням навичок, які Ви зможете використовувати вже на наступний день у реальному житті); • 10% теорії (демонстрація навичок, основних законів риторики, обговорення виступів, відповіді на запитання і тощо).