ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ»

Курси масажу та ЛФК Київ

Курси масажу та ЛФК

Професія, яка допомагає людям, яка завжди користується популярністю. Пропонуємо вам курси масажу в Києві, які засновані на медичних знаннях і проводяться фахівцями, що мають багаторічний досвід в державних і приватних медичних установах України.

Переваги навчання у нас

Вже більше двадцяти років у нас існують курси масажу і ЛФК, за цей час ми напрацювали найбільш функціональну програму навчання. Навчання у нас це дуже інтенсивне отримання теоретичних знань і миттєве застосування їх на практиці. Ви самі, під безпосереднім керівництвом досвідченого фахівця, спробуєте робити масаж, відразу ж після теорії, що дозволяє максимально закріпити результат. До переваг наших курсів, також слід віднести:

Структурованість навчального матеріалу.
Тільки найцінніші і важливі знання про масаж і лікувальну фізкультуру (ЛФК).
Навчання майстрами вищого класу.
Практика.
Наші курси державні, і як наслідок все програми затверджуються міністерством.
Програма розроблена так, щоб бути цікавою для початківців і для людей, які вже працювали в медицині (медсестер, санітарів і т.д).
Після закінчення видається свідоцтво та сертифікат міжнародного зразка.
Наші заняття з працевлаштуванням, тобто після отримання диплома ми допоможемо вам знайти хорошу роботу, а на наших студентів завжди дуже великий попит.
Навчання професійному масажу і основам ЛФК не буде зайвим і для домашнього користування. Це ті знання, які стануть в нагоді завжди вашим близьким людям.
Детально розписана програма є на нашому сайті у вільному доступі, і ви можете з нею ознайомитися в будь-який час.
Ми приділяємо увагу і тонкощам масажу, ви дізнаєтеся, як краще робити масаж дітям, як літнім людям, як виконується щадний масаж і що це таке.
Окрема увага приділяється реабілітаційному масажу, що в наш час зовсім не зайве.
Після закінчення курсів ви завжди можете додатково подавати заявку і брати участь в семінарах – ми дуже раді нашим випускникам.

В цілому, курси масажу  такого високого рівня в Україні, є тільки у нас. Після цього навчання ви зможете працювати в будь-якій спеціалізованій організації так що, якщо вам цікава професія масажист,  то ми чекаємо вас!

Зв’язатися з нами ви зможете за телефонами, вказаними на сайті і ми відповімо на всі ваші запитання.

Програма навчального курсу “Лікувальна фізична культура та масаж в системі реабілітації”

1. Основи анатомії і фізіології людини.

  •  Основи верхніх і нижніх кінцівок;
  •  Анатомічна будова тулуба;

2. Введення. Історія масажу.

3. Види і засоби масажу

4. Показання та протипоказання щодо виконання масажу.

5. Організація лікувального процесу в кабінетах масажу.

6. Обладнання масажних кабінетів.

7. Вимоги до масажиста.

8. Основні види лікувального масажу:

• Лікувальний масаж: класифікація основних прийомів;

• Види  і засоби масажу;

• Масаж голови;

• Масаж верхніх і нижніх кінцівок;

• Масаж грудної клітини;

• Масаж спини;

• З`єднувально-тканинний масаж;

• Сегментарний масаж;

• Масаж при завхорюванні хребта;

• Сколіоз, кривошия;

• Масаж при захворюванні органів дихання;

• Масаж при гіпертонії та гіпотомії;

• Масаж при захворюванні опорно-рухового апарату;

• Масаж при порушенні обміну речовин;

• Масаж при травмах опорно-рухового апарату;

• Основи ПІР (пост-ізометрична релаксація) ;

  • 9. Основи лікувальної фізичної культури

• ЛФК при захворюванні хребта, сколіозі,  захворюванні органів дихання, суглобів, надмірній вазі і т.п.;

10. Основи психології, професійної етики і естетики масажиста

11. Практичне відпрацювання прийомів масажу

12. Іспит.

курсы массажа киев, курсы массажа, курсы массажиста, курсы массажа в киеве, курсы массажиста киев, обучение массажу, массаж курсы, массаж курсы киев, массаж обучение, обучение массажу киев, киев курсы массажа, курсы лфк киев, курсы по массажу, курсы массажа с трудоустройством, сколько стоят курсы массажа, курсы массажа украина, курсы лфк, обучение на массажиста, курсы массажа, государственные курсы на массажиста, учеба на массажиста, сколько учиться на массажиста, курсы профессионального массажа, учиться на массажиста, курс массажиста, профессия массажист где учиться курсы, обучения массажа, где учиться на массажиста, курсы массажа для начинающих, массажист учеба, курсы массажа, обучение профессия массажист, обучение государственные курсы массажа, сколько стоят курсы массажиста, массаж учеба, обучение массажиста, пройти курсы массажиста, массаж учиться, учеба массажиста, профессиональные курсы массажа, курсы для массажистов, обучение профессиональному массажу, обучение курсы массажа, обучение массажу с трудоустройством, обучиться массажу, пройти курсы массажа, где можно пройти курсы массажиста, курсы массажиста в киеве, учиться массажу, курсы по обучению массажа, профессиональное обучение массажу, профессиональные курсы массажа в киеве, лфк обучение обучение, лфк курсы, лфк для медсестер, лфк курсы
читати далі

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі з медичною освітою і багаторічним досвідом практичної роботи в державних і приватних установах України та Європи, які постійно приймають участь у регіональних конкурсах!

Після закінчення курсів ви отримуєте документ державних курсів і міжнародний сертифікат. Сприяємо працевлаштуванню.

Протягом 20 років одним з основних напрямків діяльності Інституту є курси «ЛФК та ​​масаж в системі реабілітації». Слухачі мають можливість опанувати масажними навичками і пройти унікальні семінари, які дозволять стати кваліфікованими фахівцями!

ЗАЦІКАВИЛА ПРОГРАМА?

Вартість курсу - 5000 гривень за весь курс (можлива поетапна оплата).

Термін навчання: 2-2,5 місяці.

Форми навчання: Денна — 2 рази на тиждень 10:00 — 15:00 Вихідного дня - субота або неділя з 10:00 — 16:00

Свідоцтво державного підприємства, сертифікат міжнародного зразка.

ЧОМУ обирають ПРОГРАМУ
Інститут підготовки кадрів промисловості

Переваги

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі з медичною освітою та багаторічним досвідом практичної роботи в державних та приватних закладах України та Європи, які постійно приймають участь у регіональних конкурсах!

Переваги

Основна частина занять - практичні, на яких відбувається найкраще закріплення теоретичних знань та практичних навичок. . Для зручності наших слухачів створені денні і вечірні курси та групи вихідного дня.

Переваги

Після навчання видається свідоцтво та сертифікат встановленого зразка. Доступні ціни, поетапна оплата.

Переваги

Впродовж 20 років одним із основних напрямків діяльності Інституту є курси за спеціальністю « ЛФК та масаж в системі реабілітації». Слухачі мають можливість оволодіти масажними навичками та пройти унікальні семінари, які дозволять стати кваліфікованими фахівцями!

Переваги

Заняття проводять висококваліфіковані викладачі з медичною освітою та багаторічним досвідом практичної роботи в державних та приватних закладах України та Європи, які постійно приймають участь у регіональних конкурсах!