МІНЕКОНОМРОЗВИТКУ

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ»

Курси Сантехніка

В даний час розвинені країни здійснюють перехід від індустріальної економіки до економіки знань, відбуваються швидкі зрушення в перетворенні ринкових знань і інформації на ринкову цінність. Акцент зміщується на особовий людський потенціал. Головним пріоритетом стає придбання знань і навчання професії. По такому шляху прагне йти і Україна.

У системі професійної освіти випереджаючий розвиток повинні отримати початкова і середня професійна освіта, оскільки на сучасному етапі різко зростає потреба народного господарства у висококваліфікованих робітниках і фахівцях середньої ланки.

Ця проблема стосується як великих міст, так і малих. А Місту потрібні фахівці простих і мужніх професій: слюсарі-сантехніки, штукатури.

Саме тому сьогодні велика увага приділяється робітничим професіям професіям, без яких жодне підприємство не може і мріяти, що воно займе гідні і лідируючі позиції серед конкурентів.

читати далі

ЗАЦІКАВИЛА ПРОГРАМА?

Термін та графік навчання - 3 місяці, 2-3 рази на тиждень з 18:00 до 20:00.

Вартість навчання - 4000 грн. Можлива поетапна оплата за навчання. Іногороднім слухачам надається гуртожиток, готель.

Початок навчання - 14 серпня 2018 року.

Викладаі: Тарнавський Сергій Володимирович

ЧОМУ обирають ПРОГРАМУ
Інститут підготовки кадрів промисловості

Переваги

ВСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЛІЦЕНЗОВАНІ!

Переваги

По закінченні навчання видаються cвідоцтва державного зразка Державного підприємства «Інститут підготовки кадрів промисловості»

Переваги

Проводиться також підвищення кваліфікації даних спеціальностей.

Переваги

ВСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ЛІЦЕНЗОВАНІ!